INGUNA DADEIKA

 "Es esmu savvaļas mustangs"

INGUNA DADEIKA
Pievilkšanās likuma trenere, koučs.BPK es esmu zirgs. Es esmu savvaļas mustangs, ar vējā plīvojošām sajukušām krēpēm, saulē zaigojošu spalvu un slaikām, stiegrainām kājām. Es joņoju pa ārēm, manos krēpju viļņos uzaust un noriet saule un es skrienu, lai iedvesmotu pārējos – pacelt galvu no zāles, sajust spēku no zemes, ticēt, uzdrīkstēties, sekot un meklēt. Meklēt savu spēka lauku, savu brīvību. Reizēm es ļaujos sevi iegrožot tajā stiprajā, izturīgajā, brangajā darba zirga tēlā, kurš uzticami velk pienākumu arklu vai vismaz glamūrā sacīkšu zirgā, kurš, uzsākot skrējienu pēc zalves, pelna zeltu. Un reizēm es gribētu būt govs, kas rāmi meditē, gremojot sienu, un dod pienu. Bet es neesmu. Es esmu zirgs, kas skrien un līdz nogurumam un sāpēm šķiļ iedvesmu ar pakaviem. 
PPK – pedagoģijas maģistre ar psiholoģijas un virkni citādu papildizglītību, strādājusi ar visu vecumu auditorijām atšķirīgos izglītības un personības attīstības projektos.  
  "Ingunu pazīstu ja diezgan sen. Un te atkal ir tas gadījums, kad cilvēks ir gatavs dot, viņam šī iespēja atnāk. Inguna ir viens no tiem cilvēkiem, kura  klātbūtnē Tavs dienas pozitīvais lādiņš vienozīmīgi pacelsies. Ja gribi pārliecināties, nāc un izbaudi to!"

                                          / Eva Voldiņa "Dzīves elpas" veidotāja/ 

________________________________________
 Inguna Dadeika janvārī mums piedāvā divus ļoti īpašus nodarbību ciklus.
 ”Es – Laimīga esot sieviete”

"Kursā mēs visas kopā apzināsimies,  cik nozīmīgi ir būt sievietei, sajust to ar visu savu būtību, kur ņemt sievišķīgo enerģiju un kā to uzturēt. Kā panākt, ka attiecības ar saviem tuvajiem – bērniem, mīļoto vīrieti, arī vecākiem un kolēģiem veidojas dabiskas, mīlestības pilnas un bez jebkādām manipulācijām un spēlēm.  Kāda ir īsta sieviete – stipra vai vāja. Cik svarīgi ir mīlēt sevi un KĀ to patiesi darīt. Runāsim arī par seksualitāti, intimitāti pašai ar sevi un citām sievišķīgām tēmām, kuras neesam radušas apspriest ikdienā."
Vairāk par šo kursu un kā pieteikties uzzināsi šeit


"Pievilkšanās likums manā dzīvē"

"Es izveidoju šo programmu, lai dotu iespēju pēc iespējas vairāk cilvēkiem apzināt savas dzīves patiesās, neierobežotās potences, rast spēku un iespējas tikt ārā no grūto laiku uzspiestā dzīves stila un uzskatiem, saprast un sajust to dvēseles pacēlumu, kad pilnībā esi savas dzīves autors un meistars.  Neatkarīgi no tā, kādā dzīves posmā katrs šobrīd ir nonācis, ikkatrs ir pelnījis būt pārticis, veiksmīgs un laimīgs. 
Kā soli pa solim pavērst Pievilkšanās likumu savā un savu mīļo labā un mainīt savu dzīvi gandrīz tūlīt – mācīsimies un praktiski darīsim ciklā „Pievilkšanās likums manā dzīvē”"
__________________________________________________________________________________

Janvāra nodarbību tēmas: 


Sestdienā,11.janvārī plkst.19.30 (maksas)
"Kas ir Pievilkšanās likums, kā tas darbojas."
Kāpēc un kad tas darbojas cilvēka labā un kā var notikt, ka tas it kā pavēršas pret cilvēku vai nedarbojas

Otrdienā,14.janvārī plkst.19.30 (maksas)
"Kā saredzēt risinājumus un iespējas īpaši grūtos dzīves brīžos (finansiāli, emocionāli), krīzes situācijās un rast spēku tās izmantot."
Īpaša nodarbība tiem, kas jūtas dziļi iestrēguši apkārtējos apstākļos un neredz iespēju pozitīvām izmaiņām.

Otrdienā,28.janvārī plkst.19.30 (bezmaksas)
"Kas patiesībā rada problēmas mūsu dzīvē un kā ar Ho'oponopono metodes palīdzību atbrīvoties no destruktīvām zemapziņas programmām."
Par metodes vēsturi, dziļāko būtību un brīnumaino iedarbību. Praktisks process, kura laikā iespējams savienoties ar savu patieso pirmsākumu, savu īsto Es. 

Kurss "Es -laimīga esot sieviete!"
Katru janvāra mēneša ceturtdienu plkst.19.30.
Par to visu vairāk šeit

 __________________________________IZMANTO IESPĒJU!

DALĪBAS MAKSA ar 01.01.14

5,- eiro ( viena nodarbība)
VISS
INGUNAS DADEIKAS NODARBĪBU CIKLS  JANVĀRĪ -
8,- eiro (2 nodarbības)
 
Visi nodarbību dalībnieki saņem arī nodarbību ierakstus,
kuri ir pieejami visu mēnesi.

Lai piedalītos nodarbībās, seko līdzi norādēm! 
Pieteikšanās vebināram tiks pieņemta līdz 14.janvārim
Aizpildot zemāk redzamo dalības - pieteikšanās formu, Tu saņemsi informāciju par nodarbībām un rēķinu apmaksai. 
Vebināra dalības saite un parole Tev tiks nosūtītas dažas stundas pirms vebināra sākuma.
 Uz sākuma


Vārds, Uzvārds:
E-pasta adrese: