Kurss sievietēm ”Es – Laimīga esot sieviete”


Janvārī Jūsu mājās īpāšo noskaņu vakari.


Noslēgts cikls ar četrām tikšanās reizēm.


Rakstot vēstules iepriekšējā cikla dalībniecēm, regulāri pārrakstījos  - dievietēm. Un ticu un uzskatu, ka tas nebija nejauši, jo tādas mēs sievietes esam – kā dievietes. Bet reizēm mēs pārprotam apstākļus un sevi un mēģinām šajā steidzīgajā un dažreiz brutālajā  un šķietami nesaudzīgajā pasaulē izdzīvot ar svešiem, nesievišķīgiem paņēmieniem. Un tas ir likumsakarīgi, ka visbiežāk laimes un prieka vietā tad sastopamies ar cīņu, manipulācijām, skumjām, bezspēku, neticību sev un tamlīdzīgi.


Kursā mēs visas kopā apzināsimies,  cik nozīmīgi ir būt sievietei, sajust to ar visu savu būtību, kur ņemt sievišķīgo enerģiju un kā to uzturēt. Kā panākt, ka attiecības ar saviem tuvajiem – bērniem, mīļoto vīrieti, arī vecākiem un kolēģiem veidojas dabiskas, mīlestības pilnas un bez jebkādām manipulācijām un spēlēm.  Kāda ir īsta sieviete – stipra vai vāja. Cik svarīgi ir mīlēt sevi un KĀ to patiesi darīt. Runāsim arī par seksualitāti, intimitāti pašai ar sevi un citām sievišķīgām tēmām, kuras neesam radušas apspriest ikdienā.
Mēs radīsim svētkus Tev – Sievietei.

 


Kursa vadītājas: 


Lai piedalītos kursā:

Tev jābūt vecākai par 22 gadiem.
Tev jāaizpilda anketa  un jānosūta ….


Kurss veidots progresīvi, ir svarīgi, to iesākot, noiet visu ceļu līdz galam. Tāpēc, pirms piesakies un aizpildi  pieteikšanās anketu, izvērtē, vai spēsi nodrošināt, ka esi klāt pilnīgi visās kursa nodarbībās.
Kursa vebināri netiks ierakstīti ne audio, ne video formātā. Pirmkārt, dalībnieču personīguma dēļ, kā arī praktisko procesu dēļ, kurus nav iespējams veikt, piemēram, skatoties ierakstu ārpus reālā nodarbības laika.
Mēs gādāsim par pamudinošu, siltu, sirsnīgu vidi, kurā katra no dalībniecēm var apjaust to, kas tieši viņai ir apjaušams, radīt to, kas tieši viņai ir radāms un pastiprināt tieši savu unikālo, dabisko sievišķību. Mēs radīsim svētkus tavai sievišķībai. Mēs svinēsim Tevi – Sievieti Dievieti.
Kursam var pietiekties jebkurā vecumā, sākot no 22 gadiem.

Tā kā šis kurss būs īpašs un specifisks, tad Tava piedalīšanās iespēja tiks izvērtēta pēc anketas izskatīšanas. Aizpildot anketu Tu arī vienlaikus sagatavosies kursam, kas jau savā ziņā būs kursa daļa. 

_________________________________________________________

Kursa "Es - laimīga esot sieviete" nodarbības:

ceturtdienā, 9.janvārī plkst.19.30
ceturtdienā,16.janvārī plkst.19.30

ceturtdienā,23.janvārī plkst.19.30
ceturtdienā,30.janvārī plkst.19.30 

____________________________________ 
 IZMANTO IESPĒJU!


 
DALĪBAS MAKSA ar 01.01.14

25,-eiro ( viss nodarbību cikls)
 
Lai piedalītos nodarbībās, seko līdzi norādēm!
Pieteikšanās vebināram tiks pieņemta līdz 7. janvārim.
Aizpildot zemāk redzamo dalības - pieteikšanās formu, Tu saņemsi anketu, kuru noteikti aizpildi un nosūti līdz 7.janvārim uz e-pastu dziveselpa@gmail.com 
Pēc Tavas anketas izvērēšanas, informēsim Tevi par nodarbībām un rēķinu apmaksu. 
Vebināra dalības saite un parole Tev tiks nosūtītas dažas stundas pirms vebināra sākuma.
________________________________________________ 
  Uz sākumu   


Vārds, Uzvārds:
E-pasta adrese: